Slaný – Podivnou a nebezpečnou zábavu si našli plavčíci Víceúčelové sportovní haly ve Slaném. Po pracovní době se například jeden z nich omotal lepicí páskou a ostatní ho strčili do vody.

Jiný do bazénu dobrovolně putoval připoután k plastové židli, další přivázán na záchranářském lehátku. Vše natáčeli na video, které pak zveřejnili na serveru YouTube. Za své chování byli potrestáni. Teď slibují, že už budou sekat latinu.

?Jsme mladí a udělali jsme blbost. V tu chvíli nás nenapadlo, že by z toho mohl být nějaký malér,? sdělil včera k aféře šéf slánských plavčíků Jan Litva. ?Už jsme kvůli tomu byli na koberečku. Dostali jsme kázání, ale finanční postih naštěstí ne,? prozradil Litva s tím, že si plavčíci za vzor nevzali skupinu Jackess, která se ve světě proslavila mnohem nebezpečnějšími kousky. ?Co jsme dělali my nebezpečné nebylo. Vše jsme měli pod kontrolou a byli jsme zcela střízliví. Navíc jsme to použili jako cvičení,? ne příliš přesvědčivě vysvětluje počínání plavčíků jejich šéf. ?Vzali jsme si z toho ponaučení. Už se to nebude opakovat,? slíbil Litva.

?Vše se stalo před delší dobou a zjistil jsem, že plavčíci už byli za své počínání potrestáni. Vedení haly se jejich klukovinou zabývalo,? vyjádřil se starosta Slaného Ivo Rubík. ?Každý vnímavý člověk, který video uvidí, nad ním musí zakroutit hlavou. Nelze nikdy říct, že se nemůže při takové zábavě nic stát. Nijak je to neomlouvá. Nevhodného chování se dopouštěli ve volném čase, možná z přemíry testosteronu,? dodal starosta.

Zdroj: denik.cz

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář