Dvakrát měř, jednou řež. V tomto případě to platí téměř doslova. Za svůj čin nyní pyká Řek, který v návalu zuřivosti usekl příteli své dcery ruku.

A bouchly saze…
Krvavý incident, který mohl mít za následek zmaření života mladého člověka, se odehrál na řeckém ostrově Naxos v Egejském moři. Příčinou dramatu, který nápadně připomíná řeckou tragédii, bylo přiznání teprve čtrnáctileté dívky, že čeká miminko. Když se tuto ?radostnou událost? dozvěděl její horkokrevný otec (47), nejdříve málem padl do mrákot. Potom jím ale zacloumala náhlá vlna zloby. Lidově řečeno ho chytl rapl a rozhodl se vyřídit si to s přítelem své dcery tím nejhorším způsobem, jaký se v danou chvíli nabízel.

Vytáhl meč a ťal
S těmi nejhoršími úmysly se vydal do domu bývalé manželky, kterou přítel jeho dcery právě žádal o povolení ke sňatku. Nic netušící žena mu v dobré víře otevřela. Když mladík uviděl mužův obličej rozpálený zlobou, hrůzou se mu podlomila kolena. Otec ho nejdříve přivázal ke stolu. Pak mu usekl ruku nabroušeným mečem. To mu ale nestačilo, z kapsy vytáhl provaz a oběť chtěl dokonce uškrtit. Žena, která té hrůze nedokázala zabránit, hned zavolala záchranku. Život mladíka, jemuž hrozilo vykrvácení, se naštěstí podařilo zachránit.

Pěkný výlupek
Není to jediný případ, který Řek řešil se zatemnělým mozkem. Sousedé si často stěžovali na jeho agresivní chování. Dceru i manželku často tloukl. A stávalo se, že se v hospodě porval a protivníka zbil takřka do bezvědomí. Na svobodě byl navíc jen pár let. Předtím byl odsouzený za spoluúčast na vraždě, která se odehrála před jedenácti lety. Teď mu hrozí ještě vyšší trest. Obviněn bude z pokusu o vraždu.

Zdroj: azpravy.cz

gelové nehty
Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář