Obohaťte váš sexuální život novou zkušeností! Během tantrické masáže je nejdůležitější jen a jen vaše tělo a díky zkušeným rukám masérů si užijete, co jinde ne?

Co to vlastně je?

Tantrické masáže jsou kapitola sama pro sebe. Během nich otevíráme sami sobě cestu ke skvělému sexu a právě k onomu jinému vnímání světa. Využívají životní erotickou a lidskou energii. Nemusí přitom sloužit jen k předehře či vzrušení, mohou být použity i k lékařským účelům pro ozdravení těla i duše. Zajímavé je to, že nepotřebujete vůbec žádné stimulanty či prášky. Tantra prý léčí tělo z jeho vlastních energetických zdrojů, které probudí šikovné ruce masérů. Na rozdíl od klasické masáže, kdy na vás masér pracuje, ale tím jeho aktivita hasne, při tantrické masáži můžete cítit i smyslové souznění s člověkem, který vás masíruje.

tantraJak se provádí?

1. Příprava na masáž začíná už vlastně u vás doma. Vyhraďte si na ni třeba celé odpoledne. Nepřemýšlejte o tom, co musíte udělat zítra, pozítří a nebo za měsíc. Tenhle den je jen váš, zapomeňte na všechno. Pokud přijdete dobře naladěni, váš zážitek bude mnohem větší.

2. Možná vás trošku překvapí fakt, že na masážní stůl jdete nazí. A ještě víc vás pravděpodobně šokuje, že nahá bude i vaše masérka či masér. Už tohle by vás mělo přesvědčit, že zažijete něco neobyčejného.

3. S pomocí vonných olejů odhodíte i poslední zbytky studu a pak je jen na vás, jak se dokážete uvolnit.

4. Během masáže budete cítit každou část těla maséra, vůni jeho vlasů, jeho kůže a on bude cítit tu vaši. Nebude se vyhýbat ani nejintimnějším částem vašeho těla, každému svalu či údu se dostane stejné pozornosti. Může se samozřejmě stát, že dojde k vašemu vyvrcholení, tohle se stává, nemusíte se za to vůbec stydět, nebudete první ani poslední.

Kde se s ní můžeme setkat

Tantra není synonymem sexuálních orgií, ale hlubokých a intenzivních prožitků smyslnosti a přirozené lásky. Schopnost dávat a přijímat vás v tantře ponoří do bezbřehé rozkoše. A kde si můžete tantrickou masáž dopřát? Třeba v Praze, Brně i Ostravě, dostupná je opravdu všude. Různý ale může být finanční pohled na věc, jedna masáž probíhá 90 až 120 minut a cena se pohybuje od 2000 Kč výše. Ale kdo z vás chce zažít jedinečný a nezapomenutelný zážitek, jistě obětuje i tuhle sumu. Můžete s sebou samozřejmě přivést i partnera, který se bude třeba jen podívat a doma pak převede své dojmy do praxe.

Bližší informace naleznete na www.tantraworld.com nebo na www.tantra-joga.cz.

Zdroj: azpravy.cz

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář