Mnoho žen nejen u nás v České republice, ale i po celém světě je nespokojeno se svými vlastními nehty. Proto se svěřují do péče odborníků a nechávají si dělat gelové nehty nebo akrylové nehty. U nás jsou běžnější gelové nehty. Oproti tomu například v USA jsou častěji k vidění nehty akrylové. A jaké jsou mezi nimi rozdíly?Začněme u postupu modeláže nehtů. V obou případech se začíná stejně ? vyčištěním nehtu od nečistot a jeho zbroušením. Poté se již postupy liší. V případě gelových nehtů se ve třech fázích nanáší speciální UV gel, který se nechává vytvrdit v UV lampě. Tyto nehty zanechávají tzv. mokrý vzhled. Pokud si necháváme dělat nehty akrylové, UV lampa není potřeba. Akryl se nanáší na nehet a poté se nechá vytvrdit přirozenou cestou. Tyto nehty můžeme vyleštit do vysokého lesku s přirozeným vzhledem.

Jedním z rozdílů je také fakt, že akryl je mnohem tvrdší a pevnější než gel. Proto se doporučuje ženám, které vykonávají více manuálně náročnou práci. Riziko poškození je podstatně menší. Nevýhodou akrylu je zápach při výrobě nehtů. V dnešní době však již můžeme na trhu nalézt přípravky bez zápachu.

Nedá se říci, který způsob je lepší. Záleží jen a pouze na vás, který si vyberete. Je vhodné poradit se s odborníkem. Ten vám poradí, co pro vás bude to nejlepší. Gelové i akrylové nehty si samozřejmě můžete dělat i doma.

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář