Barbadoská zpěvačka Rihanna, která se již dnes představí v Aréně HC Sparta Praha, vzbuzuje mezi svými fanoušky šílenství!
Mánie, jaká tu dlouho nebyla – tak by se dal popsat dnení koncert populární zpěvačky Rihanny (19), která vůbec poprvé ve své kariéře vystoupí v Praze.

Už nyní se na internetu objevují diskuze, které naznačují, že na Rihanninu show do Arény HC Sparta Praha dorazí i mnoho nadšenců ze zahraničí, kteří to tu chtějí pořádně roztočit. Především Slováci. V Bratislavě totiž Rihanna koncert v rámci svého evropského turné zrušila.

U nás to však bude stát zato! Předskokankou koncertu bude čerstvá finalistka Eurosongu Tereza Kerndlová, která vyšoupla kolegyni a svou věčnou rivalku Helenu Zeťovou.

Exmilenka hollywoodského herce Joshe Harnetta k nám přiletěla v noci na dnešek z polské Varšavy, kde si svůj koncertní debut odbyla 19. 3.. V Praze se pak má v plánu zdržet celé dva dny, kdy si chce projít naše památky a nasát atmosféru večerní Prahy. Poté odjede do Německa.

Rihanna, narozená jako Robyn Rihanna Fenty, si Prahu naprosto zamilovala! Málokdo to ví, ale klip k písni ?Shut Up and Drive?, která momentálně vévodí českým i světovým hitparádám, zpěvaka natočila právě v Česku.

Zdroj: azpravy.cz

gelové nehty
Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář