Tak jak to tedy nakonec bude s další Planetou opic? Nejdřív se mluvilo o přímém pokračování nové verze Tima Burtona, poté o nové verzi čtvrtého dílu a ono to třeba bude ještě úplně jinak. Na cestě je totiž podle posledních zpráv prequel původního prvního dílu.

Nemůžu si pomoci, ale už v tom všem začínám mít pořádný bordel a zřejmě asi nebudu zdaleka jediný. Poslední měsíc totiž znamená snad každotýdenní zprávu o nějakém dalším dílu slavného snímku Planeta opic, jenomže ta poslední novinka už ve všem způsobuje pouze jeden velký zmatek. Ale pěkně po pořádku. Nejprve se šuškalo o druhém dílu Burtonovy verze, jenomže to byla pouze fáma. Střih, jsme o týden dále a tentokrát se mluví o remaku Dobytí planety opic. Utekl další týden a tentokrát už se najednou jedná o remake volný, navíc s naprosto odlišným názvem, protože byla potvrzena existence scénáře jménem Genesis: Apes, což měl být nový pohled na opičí převrat vedený legendárním Caesarem, jenž vedl vzpouru proti lidem.

No a co se stalo po dalším týdnu? Všechno je znovu jinak. U Foxů totiž začínají řešit úplně jiný snímek, který by měl být časově zasazen před původní první díl, přičemž by se mělo jednat o regulérní prequel. O ději jsme se zatím nedozvěděli nic. Tedy pokud neberete jako zásadní informaci oznámení, že se to celé bude odehrávat na Zemi a ke všemu v roce 2009…

Zdroj: azpravy.cz

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář