Němka Alessija Dorfmann (23) si přála jediné. Být dobrou vojačkou a mít super figuru. V německé armádě se ale uniforma na velkých prsou prostě nenosí.

Mladá vojanda léta pilně střádala, aby si mohla splnit životní sen. Když konečně podstoupila plastiku prsou, která z jejích původních jedniček vykouzlila čtyřky, byla se svým životem stoprocentně spokojená. Pocit štěstí jí ale bohužel příliš dlouho nevydržel. Alessija se sexy postavou totiž nesplňovala vojenské normy a dostala nemilosrdně vyhazov. ?Nemůžu přestat plakat. Tak moc jsem toužila být vojenskou sestrou a zachraňovat lidské životy,? svěřila se.

Drobná brunetka si na nová ňadra vydělávala jako pečovatelka o staré lidi. Kdyby jen tušila, že jí nabyté sebevědomí a spokojenost s vlastní postavou připraví o kariéru…

Umělá prsa? Nebezpečí!

Nekompromisní rozhodnutí jejích nadřízených zní: Uměle zvětšená prsa do armády nepatří. ?Jednali jsme naprosto správně podle nařízení, které je staré více než deset let. Píše se v něm, že plastické zvětšení prsou je nebezpečné. Žena je v armádě vystavena velké fyzické námaze. Podle vojenských pravidel hrozí ženě s operovanými ňadry větší riziko zranění,? říká mluvčí německé armády Harald Kammerbauer, který ale jedním dechem dodává, že toto nařízení je už trochu zastaralé a není už možná v souladu s potřebami moderní armády. ?V budoucnu jsme připraveni dělat výjimky,? dodává mluvčí smířlivěji.

Vrátí se zpátky?

Alessija, která se proti rozhodnutí nadřízených odvolala, možná nemusí ještě házet svou flintu do žita. Případ ještě může dopadnout v její prospěch, pokud se armáda rozhodne přehodnotit své stanovisko. Až vyřešení jejího případu ukáže, zda svitne naděje i dalším dívkám, které obdivují Pamelu Anderson a zároveň jim učarovala vojenská uniforma.

Zdroj: azpravy.cz

gelové nehty
Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Komentáře jsou uzavřeny.