Tchořovice – Až dva tisíce vyznavačů techna mohou přijet příští týden do Tchořovic u Blatné na Strakonicku. Obyvatelé vesnice jsou v šoku a obávají se nejhoršího!

Obec dostala hlášku, že by se na místním letišti mohla příští víkend uskutečnit Techno párty. Tu ale nikdo nepovolil, šlo by tedy o nelegální akci.

?My jsme to na zastupitelstvu zakázali a nic takového si tu nepřejeme,” řekl starosta Tchořovic Josef Končelík.

Zastupitelé i občané chtějí o pomoc požádat policii. Ta už se nechala slyšet, že se na případné problémy připravuje.

?Budou přijata mimořádná opatření, aby nebyl narušován pořádek v obci, nebyl ničen majetek, aby nedocházelo k porušování zákonů,” sdělila mluvčí strakonické policie Jaromíra Nováková.

Organizátoři technoparty prý prohlašují, že do obce přijdou i přes zákaz.

?Chceme tam být v klidu, nikomu ubližovat nebudeme. Nevím, co těm lidem vadí,” podivuje se jeden z organizátorů setkání.

Tchořovičtí ale vědí své. Před lety se tu podobná akce konala a lidé na ni doteď vzpomínají neradi. ?Bylo tu všechno pozvracené, byli tu zfetovaní mladí lidé, šílený řev, všude bordel, no hrůza. Takovouhle opičárnu tu nechceme,” říká razantně jeden z obyvatel.

Jestli se nakonec párty na tchořovickém letišti uskuteční není jasné. Policie ale varuje, že pokud si kdokoli na letiště postaví soundsystem, půjde o nelegální akce a policisté proti účastníkům okamžitě zasáhnou.

Zdroj: azpravy.cz

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář