Sydney – Policejní vrtulník a třicet policistů se psy bylo nutno nasadit na ukončení jedné party, kterou doma pořádal šestnáctiletý mladík v australském Melbourne. Corey Delaney navíc bude muset zaplatit za spoušť, kterou účastníci večírku způsobili, v přepočtu 342.000 korun. Pro něho to ale prý byla nejlepší party, jakou kdy zažil, píše zpravodajský server Ananova.

Jiný názor na to ale mají jeho rodiče. Ti byli v době mejdanu, kterého se zúčastnilo přes 500 mladých lidí, na dovolené. Syn si myslel, že než se rodiče vrátí domů z dovolené v Queenslandu, bude všechno uklizeno. Velká pozornost médií mu ale jeho plány zhatila.

Policii pozvali na místo znepokojení sousedé. Když muži zákona přijeli, uvítala je palba lahví a kamení. Rozvášnění účastníci party byli nakonec rozehnáni za pomoci policejního vrtulníku.

“Jsme slušná rodina. Jsem zděšená a zničená z toho, co se tady stalo. Samozřejmě, že se syn bojí následků, které to pro něj bude mít,” řekla novinářům matka.

Sám Corey se ale nezdál být vyděšen, když se na něj obrátila televize a ptala se ho, co by mohl poradit svým vrstevníkům, kteří plánují také takovou domácí party.

“Nechte to na mě, já vám to zorganizuji. Byl to nejlepší mejdan, to říkal každý,” odpověděl sebevědomě mladík s vlasy odbarvenými na blond a s obrovskými žlutými brýlemi.

Tvrdí, že o pořádání večírku informoval na internetu a textovými zprávami. Za všechny problémy a zmatky, které kolem toho nastaly, ale podle něho mohou nezvaní hosté.

“Potřebuje dostat pořádnou lekci. A my se postaráme o to, aby ji dostal,” řekla na adresu organizátora party policejní komisařka Christine Nixonová.

Autor: ČTK

gelové nehty
Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář