Nejlepší UV gelové nehty vypadají přirozeně a jsou lesklé. Neměly by být náchylné k popraskání nebo odlupování a lepidlo na nehty by mělo mít přiměřenou kvalitu a sílu aby udrželo nehtový tip na místě. Nejlepší sady na gelové nehty obsahují všechny komponenty, které potřebujete pro profesionální provedení a jednoduchou aplikaci nehtů. Vaše přírodní nehty by neměli utrpět poškození během aplikace gelových nehtů.

UV gelové nehty by neměli vést k poškození přírodních nehtů ale vytvořit vzhled krásných nehtů. Často se dává přednost gelovým nehtům před akrylovými nehty. Nejlepší gelové nehty jsou velmi odolné a bez zápachu. Gelové nehty jsou k dispozici v sadách obsahujících řadu nástrojů a komponent, které vám umožní si udělat sami gelové nehty doma. UV gelové nehty umožňují, aby nehty měli možnost růstu a přitom byly chráněny před vlivy vnějšího prostředí.

Sada na gelové nehty by měla obsahovat komponenty jako je uv gel na nehty, nehtové lepidlo, základní a dokončovací gely. Měla by také obsahovat nástroje jako je například leštící blok, gilotinu na nehty a pilníky na nehty. Nezbytnou součásti sady je pak UV lampa , která obvykle je 36W.

Gelové nehty by měli vypadat realisticky na ruce a musí být vhodné tloušťky a tvaru aby vypadali přirozeně. Trvanlivost gelových nehtů a různých povlaků jsou důležité požadavky. Gelové nehty by měli být také dostatečně flexibilní, aby nepraskli při provádění každodenních úkolech. Gelové nehty by neměly odpadnout v prvních dnech při pravidelném používání. Dobré gelové nehty jsou jasné a nežloutnou časem a nejsou porézní, aby nasákly přebytečný lesk nebo základní gel.

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář