Možná právě teď sexy moderátorka poprvé nastavuje svoje odhalené vnady nejen objektivu fotografa Štrosse, ale i spalujícímu slunci nad ostrovem Isla Margarita.

Isla Margarita/ Esparta Nueva? Na této ostrovní perle Karibiku vzdálené nějakých 40 kilometrů od venezuelského pobřeží, fotí česká kráska Kateřina Kristelová (27) sérii odvážných fotografií pro časopis Playboy. A také pro kalendář internetové televize Boom TV.

Moderátorka odletěla na venezuelské souostroví z Prahy v sobotu večer přes Frankfurt. Prozradila, že jí štáb nakázal, aby necestovala v žádném sexy oblečení, ale v pohodlí tepláků.

Ne snad kvůli tomu, že by se nevešla do svých hadříků, když musela na doporučení fotografa kvůli zvýraznění svých fyzických předností v posledních dnech trochu přibrat. Ale proto, aby si let užila, nebyla po přistání domlácená a mohla se hned vrhnout do práce.

Takže v sobotu nastoupila do letadla ve sportovním a po dvanáctihodinovém letu z Frankfurtu se ocitla v nefalšovaném pozemském ráji. Místní úžasné pláže především poloostrova Macanao lemované křišťálově průzračným tyrkysovým mořem, ale i panenské vesničky ?zybaru?, či všemožná romantická zákoutí místní přírody plné horských scenérií a vodopádů se staly kulisou pro odvážné fotky ?české barbíny?.

Přestože je na ostrově 32 stupňů ve stínu a moře ohřáté na 28 stupňů přímo vyzývá ke koupání, pláže přijdou na řadu později, dnes fotí Kateřina u vodopádů. Margarita je sice rájem na zemi, Kateřinu nicméně nečeká rozhodně žádné leháro, ale každodenní focení. Bude vstávat v pět hodin ráno, aby fotograf chytil dobré světlo a fotí se až do setmění.

Moderátorka doufá, že stihne ochutnat některou z místních specialit. Lechón, pečené sele s nádivkou z kořeněné rýže, bude asi v pohodě, jak se ale popasuje s oblíbenou místní lahůdkou živými termity?

A co všechno vlastně Kateřina na fotografiích ukáže? ?Nechci všechno prozradit, ale stoprocentně se odhalím tak, aby si chlapi přišli na svý!? řekla. Nebudou to žádné slaďoučké fotky, ani nějaká drsná erotika. ?Bude to hodně sexy, ale nějaký prostor pro fantazii tam zůstane. Úplně všechno si nechávám jen pro svého chlapa!? popsala fotky.

Jakého chlapa tím myslí, ale neupřesnila. Jejímu příteli, hokejistovi Lukáši Filipovi (29), se totiž vůbec nelíbí, že má fotit nahá. A zdá se, že jejich vztah prochází velkou krizí.

Lukáš totiž celou letošní sezónu hrál ve Francii, zatímco Kateřina pracovala v Česku. Byl to typický vztah na dálku a viděli se za rok jen párkrát. ?Nechtěla bych to teď rozebírat, ale všechny ty problémy nejsou jen o tomhle focení, těch věcí je mnohem víc. Lukáš třeba dost těžko rozdýchával to, jak jsem tady údajně řádila, zatímco hrál ve Francii. Přesněji řečeno jsem mu nedokázala vysvětlit, co se o mém řádění objevilo v médiích. Všechno to vyřeším, až se vrátím z Venezuely,? uvedla sexy moderátorka.

Při jejím pracovním vytížení je ale otázkou, jestli něco vůbec bude stíhat řešit. Vrací se 23. dubna, v jednu hodinu po poledni má dorazit do Prahy a už ve tři moderuje v Brně nějakou akci?

Foto: Korzo, Profimedia.cz, TEiKO

Zdroj: azpravy.cz

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář