Romanu Pavelkovou (24) na titulní straně Playboye neuvidíme. Šéf pořádající agentury APK 2 Moťovský jí totiž další odhalování před fotoaparátem zakázal!

Před časem nafotila Romana pro Playboy několik lehce sexy snímků, teď ale dostala mnohem atraktivnější nabídku. Měla se objevit nahá na titulu tohoto pánského magazínu. ?Dostala jsem nabídku, přestože se ještě nevědělo, že půjdu na operativní zvětšení prsou. V Playboyi mě chtěli i s malýma prsama,? prozradila Pavelková.

Druhého září jde v Brně na operaci. Zaplatila už zálohu na operaci, při které jí chirurgové její drobné ?jednaapůlky? zvětší na pořádné trojky. Nechala se slyšet, že to dělá hlavně pro sebe, pro svůj lepší pocit, ne z pracovních důvodů. Protože má ale hodně nabídek na předvádění plavek a spodního prádla, pomůže jí operace i v práci. Její přítel Robert také není proti, i když se mu Romana líbí i bez silikonů. Nechává ale rozhodnutí plně na missce. Romana se může pochlubit souměrnou štíhlou postavou a až k tomu přibudou velká ňadra, její atraktivnost pro sexy focení ještě vzroste. Ale má smůlu!

Jan Moťovský, šéf agentury APK 2, která řídí soutěž Miss ČR, jí další focení nahotinek zakázal. Pohrozil jí dokonce dvoumilionovou pokutou. Už měl zřejmě plné zuby ?kozyskandálu? v jeho soutěži krásy, který rozpoutala právě Pavelková a další finalistka Kateřina Šonková. Její odhalené fotky se pro změnu objevily na iDnesu.

Romana zatím váhá, jak se zachová a radí se s právníkem. Vymýšlejí, jak to udělat, aby se mohla svléknout, a přitom neporušila smlouvu s APK 2. Ta zakazuje úplné odhalení prsou. Právníci se zřejmě budou dohadovat o každém centimetru Romaniných prsou. Podle dostupných informací nesmějí být na fotografiích vidět celá prsa a bradavky.

Romana je také rozpačitá z toho, že ji smlouva s APK 2 takhle svazuje, přitom jí nezajišťuje žádné kšefty. Ty si shání sama. A nemusí se ani moc snažit, protože nabídky se zřejmě nejslavnější finalistce letošní Miss ČR jen hrnou. Za pár dní by se měla např. stát tváří školy začínajících modelek a odjet s modelingovými adeptkami na dvoutýdenní ?školení? do Itálie? Podívejte se zatím, jak vypadá misska s vlastními ňadry. Pěkný pohled, že? A ve fotogalerii najdete velké sexy foto Romany Pavelkové!

Zdroj: azpravy.cz

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář