Světem kolují fámy tvrdící něco o tom, že Madonna a britský režisér Guy Ritchie se už nemají rádi, a že jejich manželství prý prochází těžkou krizí. Madonna už nevydržela číst a poslouchat podobné pomluvy a vystoupila s prohlášením, které všechno toto rázně popírá.

Madonna rázně popřela pomluvy, které tvrdí, že se její manželství s britským režisérem Guyem Ritchiem (Sbal prachy a vypadni, Podfuck) nachází v troskách. Všechny drby se prý začaly rojit ihned poté, co se její manžel neukázal na slavnostním uvedení zpěvačky do hudební síně slávy, kam byla uvedena teprve nedávno. Páreček navíc poslední dobou vůbec nebyl vídán spolu, což samozřejmě bulvárním novinářům hrálo do karet a ti tak ihned rozjeli kolotoč štvavých článků, v nichž se to jenom hemžilo zprávami o krizi, neshodách, vzájemné nenávisti a dokonce i o odloučení a možném rozvodu.

Vysvětlení pro chvilkové odloučení slavného párečku je však velice jednoduché. Madonna momentálně horlivě propaguje své blížící se album Hard Candy, zatímco její manžel ve své domovině finišuje s natáčením nového snímku RocknRolla, který by ho měl vrátit do postavení výtečného filmaře, což je pozice, ze které paradoxně spadl po velmi podivné spolupráci se svou manželkou (Trosečníci) a také díky poslednímu snímku Revolver, který možná nepochopil ani on sám.

Zdroj: azpravy.cz

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář