Kateřina Kristelová (25), známá z moderování hitparád H.I.T., T-Music, případně nevydařeného pořadu Eurosong na České televizi se stala první oficiální tváří módní značky Storm pro Českou republiku. Na tiskové konferenci to oznámil majitel českého zastoupení společnosti Dalibor Kubík.

Podle jeho slov je mladá, krásná a teenagerům udává trend! ?Je to pravda. Osobnosti moderující hitparády se snadno stávají ikonami dospívajících generací. Z hlediska obchodu jsou hitparády výborně fungujícím byznysem,” upřesňuje marketingový specialista.

My se však nechceme věnovat její tváři, ale jejímu tělu. O tom, že má už nějaké to pikantní focení za sebou, ví i taková suše zaměřená Česká tisková kancelář!

?Zkušeností s modelingem 25letá moderátorka již má, v minulosti například fotila pro pánský časopis Maxim,” vysvětluje ČTK.

Právě o inkriminovaném focení bude řeč. Právě z tohoto focení vám přinášíme doposud nepublikované video. Kristelová byla zpočátku přirovnávána k Tereze Pergnerové (33). ?Není to pravda,” prozrazuje Pergnerová. ?Nikdy jsem nic podobného nechtěla a ani jsem k tomu nesměřovala,” odmítá Kristelová.

Laik žádné podobnosti nehledá. Obě dámy jsou mladé, blonďaté, krásné a obě vystupují před kamerami. Jeden rozdíl však existuje. Zatímco Tereza Pergnerová připravila porno snímky pro časopis Leo, Kristelová o ničem podobném nechce ani slyšet. Vystačí si s modelingem a sexy záběry svého dokonalého těla. Však se podívejte TADY, jak to vypadá, když podobné věci vznikají!

Foto: Ceskecelebrity.com
Zdroj: azpravy.cz

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář