Český prezident se vůbec poprvé vyjádřil ke své nevěře. Potvrdil, že fotky s přitažlivou blondýnou, které pořídil bulvární deník, jsou pravé.

Václava Klause s mladou letuškou nachytal a vyfotil bulvární deník Aha, kterak vycházejí ze sportovního klubu Erpet, pak odjíždějí do hotelu ve Vestci za Prahou a ráno hotel v prezidentské limuzíně po noci opouštějí. Pro stejný deník se konečně vyjádřil i hlavní protagonista příběhu – prezident osobně.

Klaus: Nešlo o fotomontáž

Jak Klaus své dlouholeté manželce Lívii vysvětlil šokující fotky?

?To se vysvětlit nedá a nedá se vůči tomu čekat nějaké porozumění,? řekl doslova prezident a také potvrdil pravost fotek:

“To, že nás spolu vyfotili, nebyla ani fotomontáž, ani naprostá náhoda,” řekl v rozhovoru.

Prezident se v rozhovoru dostal i k lidem, na které často vzpomíná. Opět třeba pochválil svého bývalého kolegu z poslaneckých lavic Miloše Zemana: “Miloš Zeman byl a je člověkem jasných názorů. Lišily se sice od mých v mnoha ohledech zásadně, ale na rozdíl od většiny soudobých politiků názory měl a má. A to je vždy výhoda. Je o čem udělat nebo neudělat dohodu. Dnes se vidíme jednou až dvakrát za rok a máme o čem mluvit.”

Nejsmutnějším okamžikem smrt maminky

Největším smutkem byla pro Klause ztráta milované maminky Marie. Ta se svého syna vždy zastávala a poskytovala mu rodinné zázemí.

“To byla pro mne nejsmutnější událost tohoto desetiletí. Myslím na ni často, často chodím na hřbitov. Jsem každou chvíli v cizině a i teď se mi stane, že po dlouhé cestě mám pocit povinnosti, že mám mamince zavolat, že jsem v pořádku.?

Budoucnost …

Pokud se ptáme, co můžeme v budoucnu od Václava Klause čekat, máme jedinou jistotu… že ani po konci svého druhého prezidentského období ikona politické scény z našich očí nezmizí: “Nemám v úmyslu odejít úplně mimo svět veřejný a předpokládám, že budu aktivní nejrůznějšími způsoby přednášek, projevů, rozhovorů. To já si nedovedu odepřít,? řekla hlava státu.

Zdroj: azpravy.cz

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Komentáře jsou uzavřeny.