Prezident Klaus podvádí svou manželku s dívkami, které jsou pomalu o padesát let mladší než on. Všichni to vědí. Nikdo nic neřeší.

?Pokud nechcete dbát tisíciletých tradic naší civilizace, jejích křesťanských hodnot, důrazy na klasickou rodinu a úctu ke každému lidskému životu, nevolte mne, neboť já tyto hodnoty ctím.”
 
To řekl Václav Klaus ve svém volebním projevu, aby si na svou stranu přiklonil několik lidovců, jenž potřeboval ke znovuzvolení. Někteří se nyní cítí právem podvedeni. 
 
Václav Klaus (66) byl nevěrný opakovaně. Před několika lety jej bulvár nachytal s poradkyní Klárou Lohniskou, v minulém týdnu pak s letuškou Petrou Bednářovou (25). Náš krátký průzkum ukázal, že stejně staré dámy jen nevěřícně žasnou! ?Prezident Klaus má jistě charisma, ale nedovedu si s ním představit nic intimního,” zní jakoby chorálem.
 
Fakta jsou jasná. Klaus je opět prezidentem a nic ho z této pozice nesesadí. Opakovaně podvádí svou manželku s dvacítkami a nic si z toho nedělá. Všichni o tom vědí, čtou, všichni si prohlížejí fotografie, ale to je tak vše. Kde to skončí? Zřejmě nikde. Ostatně tak to v podobných případech bývá.

Zdroj: azpravy.cz

gelové nehty
Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář