Nehty jsou na ženě jednou z méně nápadných věcí, ale o to více vyniknou, když jsou pěkné a udržované. V poslední době jsou obrovským hitem takzvané gelové nehty. Studia zabývající se jejich modeláží rostou jako houby po dešti, a tak není problém si během několika okamžiků gelové nehty nechat vymodelovat.

S gelovými nehty je vše možné
Gelové nehty byly patentovány již v roce 1984. Jejich obrovskou výhodou je, že jsou mnohem odolnější než běžné nehty, a dají se vymodelovat do různých tvarů i barev. Chcete dlouhé či krátké? Ostré či zaoblené? Nic není problém!

Žena by měla být upravená
Ženy jakéhokoli věku by měly pečovat o svůj zevnějšek. V neposlední řadě by měly mít krásné a upravené nehty. Docílit jich přírodně však bývá problém. Proto vznikly gelové nehty. Jejich variabilita sahá tam, kam sahá vaše fantazie.

Proč gelové nehty?
Pokud nemáte pěkné nehty od přírody, či byste jen ráda zajímavý tvar a vzhled, jsou gelové nehty tím pravým řešením. Budete s nimi vypadat moderně, a každý si vás hned všimne. Oproti přírodním nehtům jsou gelové nehty pružnější a odolnější, takže se o ně nemusíte tolik bát. A navíc, pokud se vám nehet přeci jen podaří poškodit, není nic jednoduššího než si ho nechat domodelovat.

Rozhodně se nemusíte bát, že si gelovými nehty poškodíte ty přírodní. Výhodou gelových nehtů je, že pokud jsou správně nasazeny, žádným způsobem nepoškozují nehty přírodní, a vypadají přirozeně.

Více o gelových nehtech najdete v internetovém obchodě www.i-nehty.cz

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář