Francouzská manikúra je jedním z nejpopulárnějších zdobení nehtů. Dokonce je i častější než gelové nehty. Krásné, sofistikované a nadčasové, to je pohled, který nosí filmové hvězdy i maminky. Francouzská manikúra je dobrou volbou pro zvláštní příležitosti, jako jsou svatby či taneční, ale je vhodná i pro běžné každodenní nošení.
Tato ozdobná manikúra začíná stejně jako všechny ostatní. Pečlivě ošetřit nehet, zastřihnout a nanést base coat. Základ nehtu nalakovat lehkou, neutrální barvou. A aby se docílilo názvu Francouzská manikúra, pak špičku nehtu natřeme ostře bílou barvou. Výsledkem jsou přirozené, ale chytře vypadající nehty plné fantazie.
V průběhu let se vyvinuly různé variace na Francouzskou manikúru. Někdy jsou ostatní barvy nahrazeny, ale tradiční odstíny bílé, růžové a béžové zůstávají daleko více populární. Reverzní Francouzská manikúra přišla na scénu stejně, často představuje růžovou špičku a bílý základ. Francouzská manikúra se dělá také na gelové nehty.
Francouzská manikúra muže být skvělý způsob jak přidat kouzlo nehtům. Výroba Francouzské manikúry netrvá dlouho a jde dělat i v malých prostorech a na krátkých i dlouhých nehtech. Jde nosit téměř na každou příležitost na rozdíl od některých typů nail art, který je vhodnější pro zvláštní příležitosti. Tato technika je o něco dražší než běžná manikúra, protože je o dost více práce na nehtu.
Francouzské manikúry mohou být snadno mechanicky poškozeny nebo přelakovány jiným lakem na nehty. Většina nehtových salónů dokončuje nehty lesklým vrchním nátěrem k ochraně vlastní Francouzské manikúry. Ale to není vše, co může pomoct k její ochraně. Používejte gumové rukavice a buďte drobet opatrnější při vykonávání každodenních úkolů.

gelové nehty
Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář