Minulý týden jsme sledovali, jak si Kerndlová vedla v Eurovizi. Nikdo ale netušil, že proti ní bojovala i pornoherečka!

Tereza Kerndlová vyhrála v národním kole České republiky 26. ledna 2008 a zařadila se tak mezi 43 zemí, které se v srbském Bělehradě pokoušely zaujmout diváky po celé Evropě.

Někteří diváci si myslí, že Tereza vyhrála díky bílým kalhotkám, které ji během přímého přenosu vykukovaly zpod kraťoučkých šatů. Druzí si zase myslí, že hlasování bylo podvod a že jí vítězství zajistil její otec Láďa Kerndl. Jak to přesně bylo, už nezjistíme, jedno je ale jisté, Tereza svým singlem Have Some Fun Evropu nedobyla.

V soutěži Eurovision Song Contest soutěžila i zpěvačka Kalomoira, která reprezentovala Řecko. Diváci si ji hlavně zapamatovali díky domácímu pornu, které kdysi tato řecká zpěvačka natočila. Zdá se, že tato událost přinesla Řekyni štěstí. V prvním semifinále porazila všechny své konkurenty a s úctyhodnými 156 body se tak zařadila do sobotního finále. Zde pro ní hlasovaly opět skoro všechny státy Evropy. Těsně před koncem ji ale předběhla Ami Lorak z Ukrajiny a Dima Bilan z Ruska.

Kalomoira si tak odnáší bronzovou medaili z tohoto hudebního klání a my bychom měli pomalu začít uvažovat nad tím, koho poslat příští rok do Ruska, kde se bude konat již 54. ročník této soutěže. Co takhle zpívajícího Rosenberga, popřípadě Dolly Buster?

Zdroj: azpravy.cz

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář