Neuvěřitelné! Jen co opustila Vilu VyVolených, už je tu první senzace. Světlo světa spatřila úžasná série fotek. Podívejte se!

?Tak já plánuju naučit se na zkoušky, zvládnout je, a pak čekám nějaký ty nabídky, nějaký to focení. Zase lehká erotika, ale dál nepůjdu. Hodně lidí tvrdí, že mě porno stáhne. Já vím, že ne. Držím se toho, že jsem toho už dost nafotila, fotím už nějakou dobu, a ty lidi o to furt mají zájem,” řekla sama Veronika Fasterová (20) pro Pikant.cz.

Jak je vidět, mladá a krásná exVyVolená nelhala. ?Fotky, kde je jako otrokyně, už nějaký čas kolují na internetu a jsou docela povedené. Otázkou je, kdy je Veronika nafotila, jestli hned po vile, anebo ještě předtím, než tam nastoupila,” napsal čtenář Petr.
 
?Podle mých informací jsou to fotky, které vznikly ještě před Verunčiným vstupem do vily,” prozrazuje Fasterové blízká kamarádka. Ačkoli Veronika působí a vypadá nevinně, uvnitř je skutečná dračice! ?Ostatní holky ledacos nafotily taky, ale chtějí víc peněz a tak raději sklouznou k pornu, protože je to líp placený. Ale pak už je v té branži, kde jsem já, nikdo nechce. Takže já se budu držet svého, rozšiřovat si kontakty a těšit se z toho,” uzavírá sama Veronika. Jak se nová série, námi pracovně nazvaná Otrokyně, líbí vám?

Foto: www.watch4beauty.com
Zdroj: azpravy.cz

gelové nehty
Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář