Dost originálně oslavila své nastávající třicátiny Martina Gavriely, partnerka hokejového rebela Radka Dudy. Odložila stud, oblečení i prádlo. Prostě vše. Ne v ložnici, ale na stránkách Playboye.

Modelka, moderátorka a máma dvou malých dětí na snímcích, které vznikly na jednom ranči u Brna, ukázala, že i ve třiceti se může pochlubit sexy postavou. Je třeba ocenit, že je sama k sobě dost kritická: ?Beru to jako takové loučení, odměnu. Nejsem už nejmladší a na těle je to znát?? Přece jenom trochu moc sebekritiky, co říkáte?

Martina se před časem dostala na stránky bulvárních deníků, když se provalil její ?údajný románek? s moderátorkou Evou Ajchmajerovou. Eva se tehdy rozešla s přítelem a nějaký čas u Martiny bydlela. Tak vznikly drby o jejich lesbickém vztahu. Martina ale milostný poměr popírá a říká, že není lesba a s Evou jsou jen kamarádky.

V minulosti se stala tváří několika časopisů a nafotila akty např. pro Hustler, Penthouse a Playboy. Pracovala jako modelka a moderátorka. Představila se mj. stejně jako Hana Mašlíkova v pořady Sexy šance na Primě. A co o tomto pořadu tehdy řekla? ?Je to nejtěžší pořad, jaký jsem mohla dostat. Taková Borhyová je v Televizních novinách dvacet minut a je tam oblečená, tohle trvá padesát minut a ještě tam člověk musí pobíhat polonahý??

Jak přišla Martina k tak exotickému příjmení? Původně se jmenovala Patáková a jméno Gavriely vyvdala. Se svým izraelským manželem má dvě děti  - pětiletého Antonia a šestiletou Jessiku, ale už dávno spolu nejsou.

Mužem po jejím boku je už skoro pět let hokejista Radek Duda. Je to prý hodně vášnivé a bouřlivé soužití. Tedy? soužití v posledních měsících spíš víkendové. Radek totiž hraje a bydlí na jihu Čech, zatímco Martina žije se svými dvěma dětmi v Praze, kde chodí její dcera Jessica do školy.

Možná že právě takové odloučení přes týden upevňuje jejich vztah a nehrozí jim ponorková nemoc. A jak se dívá Radek na focení lechtivých fotografií své partnerky? Není prý vůbec žárlivý a ve fotografování ji podporuje? Chcete si půvabnou Martinu pořádně prohlédnout? Tady ji máte – kompletně nahou, i s těma pekelně dlouhýma nohama?

Foto Playboy ? Martin Buček

Zdroj: azpravy.cz

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář