Vznikly uměle, ale získaly si obrovskou popularitu. Od jejich rozpadu šla každá svou cestou. Kdo si prošlapal cestičku nejlépe, kdo se svlékl a kdo nejlíp zpívá?

Zastydlou domácí popovou scénu čekalo v roce 2002 tak trošku překvapení. Zatímco v zahraničí byla ?výroba” chlapeckých nebo dívčích skupin docela zaběhnutým trendem, u nás něco takového příliš nefungovalo. Až do chvíle, kdy dali producenti dohromady tři zpěvačky, nazvali je Black Milk a ty v roce 2002 začaly vládnout hitparádám. Jejich prvního alba s názvem Modrej dým se prodalo přes 30 tisíc kusů. Ani to nestačilo, a tak se na obal své další desky nechaly vyfotit polonahé, jeden svůj videoklip k písničce z druhého alba také točily s odhalenými těly a na prodejích se to samozřejmě opět podepsalo velmi pozitivně. Nahota prostě táhne.

Jenže vztahy v triu začaly být napjaté, zejména mezi dominantní Helenou Zeťovou a Terezou Kerndlovou, a tak se Black Milk nakonec rozpadly. Teď všechny tři dcery slavných otců – otcem Heleny Zeťové je Lešek Semelka, otcem Terezy Kerndlové samozřejmě Láďa Kerndl a třetí v triu, Tereza Černochová, má za otce nedávno zesnulého Karla Černocha – se vrhly na sólové dráhy. Komu se daří nejlépe? Kdo je nejzajímavější? Kdo je nejhezčí a kdo nejkontroverznější? Rozhodli jsme se bývalé Black Milk pořádně analyzovat!

NEJKONTROVERZNĚJŠÍ
Helena Zeťová

Tak tady je vítězství snad úplně jasné, ne? Tereza Kerndlová se sice na svém debutovém albu také trošku odhalila, zabalila do kožichu a opičila se po polonahých fotografiích Britney Spears, ale na Helenu Zeťovou tedy neměla ani zdaleka. Na tu totiž byly ještě v době jejího působení v Black Milk odhalena řada erotických fotografií. Nejprve docela cudných, nějaké to prso a erotická pozice.

Až později se objevily opravdu pornografické fotky Heleny Zeťové, které ukazovaly prostě úplně všechno. OPRAVDU všechno. U nás není žádná popová zpěvačka, která by odhalila tolik. V této kategorii Helena Zeťová vítězí nejen mezi Black Milk, ale mezi všemi českými zpěvačkami.

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ
Helena Zeťová

O tom snad nikdo nepochybuje. Tereza Černochová se po rozpadu Black Milk na dlouhé čtyři roky stáhla do ústraní, ale pak se spojila jako s producentem s Romanem Holým a vydala své první sólové album s názvem Small Monstrosities. To u kritiky bylo obrovsky oceňované, až překvapivě, ale prodejně dost propadlo. Tereza Kerndlová jakýs takýs úspěch zaznamenala, ale rozhodně ne takový jako Helena Zeťová.

Té totiž zůstal producent, hudebníci i textař z bývalého Black Milk a pokračovala v rozjeté hudební kariéře. Obráží televizní pořady, její desky se velmi slušně prodávají. Jediná změna by mohla nastat, kdyby Tereza Kerndlová vyhrála blížící se soutěž Eurovision Song Contest. Ale to předpokládám nikdo, ani ona sama, neočekává.

NEJLEPŠÍ ZPĚVAČKA
Tereza Černochová

Tereza Kerndlová sice záhadně vyhrála české kolo Eurosongu, ale její popové songy jsou tak obyčejné, že na pozici nejlepší zpěvačky z tria nemůže aspirovat ani trošku. To Helena Zeťová, tak ta je na tom mnohem lépe. Její zastřený, jakoby překouřený a ?vychlastaný” hlas na naší popové scéně znatelně chyběl a docela český hudební šoubyznys osvěžuje, ale utápí ho v naprosto příšerných popových sonzích. Jak píší hudební kritici, je to ?jeden z nejzajímavějších českých hlasů, který končí v popových břečkách”.

Naším vítězem se tedy v této kategorii stává Tereza Černochová, která sice hlas AŽ tak zajímavý nemá, ale díky její spolupráci s Romanem Holým, s Danem Bártou a řadou dalších českých senzačních hudebníků, vydala rozhodně nejzajímavější CD plné senzačních písniček. Pokud půjde po stejné koleji, nejspíš z ní nebude taková stár jako jsou její kolegyně, ale bude dělat s přehledem nejkvalitnější hudbu.

NEJHEZČÍ
Tereza Kerndlová

Jistě, museli jsme přeci vymyslet nějakou kategorii, kterou by Terezka Kerndlová také mohla vyhrát. Aby nám tak úplně nezapadla. Zatím co Tereza Černochová se soustředí na zpěv a krásu nechává až na druhé koleji (proč ne, oceňujeme!), Kerndlová všechno hraje na své sexy tělo, sexy pohled a sexy vzhled a až potom přichází hudba.

Proč jinak by se na obal svého alba téměř vysvlékla do naha? Helena Zeťová vypadá příliš drsně a chlapsky, takže vítěz je naprosto jasný. Proč myslíte, že Kerndlová vyhrála český Eurosong? Protože vypadala hezky, měla minisukýnku a tu jí ofukoval větrák tak, že jí byly vidět kalhotky. Ta ví, jak se na to musí…

 Zdroj: azpravy.cz

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář