Večírková královna Agáta Hanychová si přece musí dopřát chvíli klidu. Agáta si proto občas zaplave v čokoládě. A tuto terapii vřele doporučuje.

Vášeň, kterou světu přinesli již staří Aztékové, nyní zasáhla i Agátu Hanychovou (22). Jedná se o čokoládu! Ta má totiž prokazatelně afrodiziákální a stimulační účinky.

V Americe existují například víkendové pobyty, kde se můžete oddávat čokoládovým radovánkám, kdy jsou šťastlivci namazáni čokoládou od hlavy až k patě a ještě navíc mohou čokoládu bez omezení baštit.

Modelku Agátu Hanychovou je na večírcích (kde jinde) slyšet rozebírat toto sladké téma a všemožné blahodárné účinky čokolády. ?Náhodou se mi dostalo do ruky pár knížek o tom, jak  čokoláda na člověka působí,  například svou vůní, která je obzvlášť pro ženy neodolatelná. Na doporučení kamarádky jsem si vyzkoušela i speciální čokoládový zábal, který působí relaxačně, uvolňuje svaly a kůži celkově vyhladí,? pěje chválu.

Blahodárný vliv čokolády vysvětlují odborníci tím, že kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty, které působí proti stárnutí, čehož mladá modelka ráda využívá i v oblasti dermatologie ? není to tak dlouho, kdy se mohla mračit třeba na celý svět vší silou, ale na čele si jí díky botulotoxinovým injekcím neudělala jediná vráska.

V těchto dnech Agáta, aby se odreagovala, se možná nechává rozmazlovat často. Zlé jazyky totiž tvrdí, že vztah s jejím přítelem Markem Šíšou je na pokraji krachu. A přitom ještě nedávno se rebelka pro Top Star Magazín na TV Prima chlubila domem, ve kterém společně s Markem bydlí.

Zdroj: azpravy.cz

gelové nehty
Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář