Zpověď Terezy Kerndlové těsně před začátkem Eurosongu, který Tereza Kerndlová vyhrála. Co ale neřekla? Podívejte se.

?Pro Eurosong jsem si vybrala svůj pilotní singl Have some fun. Účast na Eurosongu beru jako velkou šanci a proto se nyní věnuji přípravám na přímý přenos. Uvidíme, koho si letos Češi zvolí. (Usmívá se) Nedokážu odhadnout, kdo bude tím, který bude v Srbsku reprezentovat Českou republiku, kdyby mi ale český národ dal šanci to zkusit, byla bych samozřejmě moc ráda.?

Jednadvacetiletá Tereza Kerndlová svým hlasem nenadchla. Kritiky bylo víc než ?malé množství?. Vašich názorů jsme zaznamenali přes sedm set! Co však jednotlivé odpůrce spojilo? Pohled na úžasné křivky mladé zpěvačky! ?To, co jsme viděli během přenosu, se dost hustě podobalo MTV,” napsal Roman. Čtenář Koudy přispěl slovy: ?Měla být ještě odvážnější. Chtělo to větší a hlubší výstřih na prsa a vůbec si neměla brát kalhotky. Ale ona vyhrála i tak, aspoň v tom Srbsku, si myslím, že to pořádně rozjede!”

Tereza se prozatím o odhalování příliš bavit nechce. Přece jen je zpěvačka, a aby její dráhu někdo spojoval s nahotou, obnaženými či lechtivými fotografiemi, na to je zřejmě příliš brzy. I přesto se našlo několik odvážlivců, kteří zachytili každý pohyb během jejího vystoupení na veřejnoprávní ČT. Díky nim se můžeme podívat nejen do hlubokého dekoltu, ale také na zářivé kalhotky. ČT zkrátka přitvrdila a dokázala, že se sexy podbarvených vystoupení nebojí!

Zdroj: azpravy.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář