Zkraje devadesátých let vypadal erotický průmysl úplně jinak. Naše hvězdy se často a rády fotily. Nešlo jen o decentní snímky, častokrát byly zveřejňovány skutečné sexy polohy. Mezi nejvýznamnější osoby této doby patří Bára Basiková, Heidi Janků a v neposlední řadě také Kateřina Kornová (40).

Plejáda nahých celebrit postupem času stagnovala. Skandál se objevil jen málokdy. Za všechny tyto osudy jmenujme Terezu Pergnerovou či Dianu Kobzanovou. Méně odvážné byly Agáta Hanychová nebo Kateřina Průšová. V jednom ze svých rozhovorů Kornová prozradila, jak to má s faktem, být středem pozornosti: ?Jak kdy a jak v čem. Někdy to tak vypadá a přiznám se, že občas ráda provokuji. Pak zase utíkám, křičím a volám o pomoc. Když to tak vezmu, vlastně nechci být za každou cenu středem pozornosti.” Ať už je pravda jakákoli, dřív se o ní hovořilo často, dnes už méně.

Tehdy se o erotické sadě pro LEO psalo toto: ?Kateřina Kornová a fotky z Lea byly velice očekávané. Kdo by nechtěl vidět vysportované tělo modelky zcela nahé. V minulosti ukázala, že jí nevadí ani lesbický sex, a tak se nikdo nedivil, že jí nevadí, pokud pózuje zcela nahá a erotika je pro ni příjemným zpestřením. Kateřina Kornová a fotky z Lea se staly ve své době nejvyhledávanější na českém internetu.”

Zdroj: azpravy.cz

 

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář