Před pár dny si druhá vicemiss ČR Kristýna Lebedová vysloužila tvrdou kritiku ředitelky soutěže Kateřiny Moťovské. Na titulu magazínu Look totiž ukázala víc, než missky smějí. A teď Playboy!

Na titulní straně Looku držitelka titulu Miss Tourism Intercontinental ukázala čtenářům své krásné tělo. A k její smůle i bradavky, což smlouva s agenturou apk2, která organizuje Miss ČR, nepřipouští. Proto tak rozzlobila Kateřinu Moťovskou. Ta se nechala slyšet, že interní pravidla jsou jasná a platí i pro Kristýnu Lebedovou (20). Jak známo, Moťovská zatím řídí soutěž za svého manžela Jana Moťovského. Ten zmizel v srpnu, krátce poté, co ho Kristýna potěšila ziskem zmíněného titulu v mezinárodní soutěži krásy v Dominikánské republice.

 Zatímco kolem fotek v Looku byl pořádný poprask, a Kristýna vyfasovala blíže nespecifikovaný finanční flastr, parádní fotografie v Playboyi pozornosti strážcům mravnosti v Miss ČR zatím unikla. My vám ji nyní exkluzivně přinášíme. Sexy holka, co říkáte?

Trochu to připomíná provokaci další finalistky Miss ČR Romany Pavelkové (pro připomenutí foto dole), která se také objevila v Playboyi a ještě na odvážnějších fotkách. A hned potom rozzlobila tehdy ještě Moťovského dalšími nahými fotkami ze soustředění missek v Egyptě, které se objevily na netu. Provokatérka Romana si navíc nechala nafouknout prsa a aby předešla spekulacím, hned se s nimi pochlubila v Blesku.

To Lebedová se pyšní přírodními ňadry. Na titulu Looku přitom vůbec neměla být a počítalo se s další finalistkou Miss ČR 2008 Taťánou Šedivou. Ta se ale najednou zdála málo fotogenická. Co za tím asi bylo? To, že Taťána má oproti Kristýně sice velká, ale silikonem vylepšená prsa?  Nebo nebyla Taťána dost milá na ty, kdo o titulní straně rozhodovali? Nebo byla a přesto to nestačilo? Ale to jsou jen spekulace, které kolují mezi pražskými modelkami. ?Nevím jestli to je pravda, ale v tomhle byznysu nemůžete nikdy nic vyloučit. A vztahy modelka ? fotograf, nebo třeba modelka ? šéf agentury, jsou dost běžné,? řekla rebelka Romana Pavelková. Dodala, že holky, které spoléhají na ?postel?, si ale už pak nikde neškrtnou, jsou totiž moc ?provařené?…

Foto: Playboy ? Jan Tůma, Pavel Gwužď – NextFoto.cz

Zdroj: azpravy.cz

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář