Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová rozšířila nepočetnou skupinu missek, které odhalily svoje půvaby před objektivem fotoaparátu. Její hambaté fotky nabídne v červnovém čísle pánský magazín.

Zatímco mnohé jiné krásky odletěly nastavovat svoje úžasné sexy křivky tropickému slunci v exotických zemích (naposledy Kateřina Kristelová ve Venezuele), Kateřina Sokolová (19) zajela do pražské botanické zahrady. A za málo peněz bylo tentokrát hodně muziky! Vzdálenou exotiku nahradilo stejně atraktivní prostředí palem, lián, orchidejí a vodopádů v tropickém pavilonu Fata Morgana.

Navíc orchideje zvěčněné na snímcích nejsou ledajaké kousky za dvě stovky z Baumaxu nebo Hornbachu, ale kreace ze vzácných druhů orchidejí v mnohatisícové hodnotě. Prostě krása ke kráse.

A Kateřina má určitě co nabídnout. Jako jedna z mála našich missek se může pochlubit krásnými, plnými a zejména přírodními ňadry. Ne nadarmo se jí někdy říká Miss dekolt!

Kateřina fotila úplně nahá, ale úplně všechna zákoutí svého krásného těla čtenářům neukáže. Mimo jiné proto, že jí to zakazuje smlouva s agenturou Art Production K/2, která pořádá soutěž Miss ČR. Takže odhalí prsa, ale na fotkách nesmějí být vidět bradavky. A samozřejmě klín. Fotograf Jan Tůma se ale s těmito zákazy dovedně vypořádal a ?vyhrál si? s každým milimetrem Katčina těla, takže fotky jsou hodně sexy!

A takhle bude vypadat obálka červnového čísla Playboye s Katkou na titulu…

Zdroj: azpravy.cz

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář