Kdo nově rozšířil stávající tým Snídaně s Novou? Objevil se moderátor Evropy 2 Ondřej Vodný. ?Má za sebou také televizní zkušenosti s moderováním life-stylových magazínů,” uvedla televize. 
 

Další ostřílenou posilou se stala Marta Ondráčková (23), kterou jsme mohli vídat na České televizi, kde se věnovala dětskému AZ-kvízu a pořadu Věříš si. ?Nesmíme ani zapomenout na absolventku Vyšší odborné školy herecké v Praze – Michli s praxí v Pididivadle a herečku Slezského divadla v Opavě Ivetu Kořínkovou,” dodala Nova.
 
To bychom měli. Neokoukané tváře Snídaně jsme vám právě představili. Z hlediska pikantních drbů nás ovšem zajímá pouze jedna – Marta Ondráčková. Již v lednu nám přišla fotografie s textem: ?Marta Ondráčková z ČT se fotila nahá, posílám vám důkaz!” Reakce stíhala reakci. Martu jsme oslovili ještě v době, kdy pracovala v ČT. Snímek jsme jí poslali, ovšem reakce nepřišla žádná. Její bývalý kolega byl mnohem sdílnější: ?No jestli to je ona? Vypadá docela podobně, ukažte. Ale že by někdy něco takhle fotila, to si nemyslím, je to fajn holka!” 
 

Zdroj: azpravy.cz

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář