Mladá zpěvačka je proslulá svou pracovitostí a skromností. Přitom vypadá báječně! Ale kvůli komu je tak atraktivní? Proč je pořád tak sama?

Druhé místo v dámské kategorii si letos v anketě Český slavík odnesla zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (28). Oproti minulému roku si tak polepšila o jednu příčku. Počtem získaných bodů překonala dokonce i kapelu Kabát, která v kategorii Skupina obdržela Zlatého slavíka. Na první pohled nevypadala ale Lucka moc šťastně. Prý krátce před ceremoniálem totiž dostala chřipku a celý večer jen posmrkávala, není za tím ale ještě něco? Vždyť poslední normální vztah, který přiznala veřejnosti, byla láska s hercem Michalem Dlouhým, a to už je nějakých pět, sedm let dozadu. Není Lucka jen samá práce, žádná zábava?
Ze slavíka měla ale prý velkou radost. Po celý rok totiž pilně pracovala a výsledek se dostavil. ?Ještě jsem sice neměla možnost letošní rok rekapitulovat z větší perspektivy, ale jedno je jisté, byl určitě hodně pracovní. Mám velkou radost z CD, které se nám podařilo vydat, protože to byl doslova záhul. Udělali jsme to jako dvojcédéčko, což znamená i dvakrát více práce, než je obvyklé. Tím spíš jsem ráda, že si posluchači začínají písničky pomalu nacházet,” řekla Lucie, která i v tomto roce plánuje pokračovat ve stejném tempu.
?Určitě budu pokračovat ve věcech, které mě těší a které dělám celý život. Chystám také spoustu nových projektů, ale zatím je ještě nechci prozrazovat. Tenhle rok mě naučil dávat si pozor na to, co říkám, a neprozrazovat nic ještě dřív, než je to hotové. Vždycky jsem myslela, že to dodržuji. Ale letos jsem zjistila, že i když se deska už točí, ještě není vyhráno,” pravila poučená Lucie, která si do budoucna stanovila jasný cíl. ?Nevyplácí se na něco spěchat. Když totiž nějaká věc pokračuje pomalinku, je pak o to stabilnější. Já jsem letos poznala spoustu nových lidí, kterých si vážím. Měla jsem možnost spoustu věcí se naučit a spoustu věcí si přečíst. Nechám se tedy překvapit, co mě příští rok čeká,” svěřila se na prosincové afterparty po Slavících zpěvačka, která také účinkuje v Divadle Kalich v muzikálu Touha.
?Nikdy jsem se necítila jako hvězda, ale přiznávám, že se mi na jevišti hezky hraje. Takže na jevišti určitě chci být hvězdou, jak mi to muzikál Touha předepisuje. Ale jakmile vejdu do zákulisí, vezmu si džíny a nátělník a jdu do běžného života, jsem normální, obyčejná holka,” řekla Lucie, která patří k neobletovanějším mladým českým zpěvačkám. ?A dokonce si myslím, že jsem i holka do nepohody,” dodala. A my bychom jí přáli také konečně nějakou lásku, s níž by se mohla ukázat na veřejnosti, a možná časem i svatbu? Vždyť propíraný vztah s krasobruslařem Vernerem, ten, pokud ještě je, musí znamenat tak častá odloučení, že to snad ani vztah není. Nevybírej dlouho, Lucie, abys nepřebrala!
Krásnou Lucii si prohlédněte na snímcích z kalendáře, který dala na svoje webové stránky a který nafotili naši přední módní fotografové. No nevypadá na nich Lucka úžasně?
Foto: Korzo, oficiální stránky Lucie Vondráčkové
Zdroj: azpravy.cz
Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář