Fotografií českých celebrit, zcela odhalených, rapidně ubývá. Zájem však neuvadá. A čtenáři by chtěli nové a nové obrázky!

Jednou z nejkontroverznějších, eroticky odhalených celebrit, byla modelka a někdejší Miss 2001 Diana Kobzanová (26). Svou nahotu prodala pár chvil poté, co se stala nejkrásnější ženou České republiky a taktéž při plném vědomí toho, co ji může postihnout. A také postihlo. Následnou soudní při sice vyhrála, avšak u některých obdivovatelů navždy ztratila jiskru a glanc. Honorář pro porno magazín Leo činil rovných pět milionů. Nyní nám dobře informovaný zdroj prozradil, že by se celá situace mohla opakovat.

?Pokud by Dianu znovu někdo z vydavatelství oslovil, už by věděla, do čeho jde. Taky si mohla dát snadno dohromady, že když dostala astronomickou sumu, několikrát více se na tom muselo vydělat. Asi by se jí měla nabídnout částka o milion větší, ale jsou to pouze mé domněnky. Kdyby se to ale stalo, nebyl bych, počítám, daleko od pravdy.” Co Diana? Ta o žádných dalších aktech nechce slyšet. Prozatím.

Zdroj: azpravy.cz

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář