Nafocení odvážných aktů bylo pověstnou poslední kapkou, která zničila vztah moderátorky Kateřiny Kristelové a hokejisty Lukáše Filipa. Katka potvrdila, že se po sedmi letech rozešli.

Lukáš nebyl z focení vůbec nadšený, ale Katka trvala na svém, odletěla na venezuelský ostrov Isla Margarita a se známým fotoexpertem na ženskou nahotu Vladimírem Štrossem nafotila lechtivé snímky.

V červenci si na sérii sexy fotek mohou smlsnout čtenáři pánského magazínu Playboy. Celkové náklady fotografování v exotickém prostředí ostrova vzdáleného asi 40 kilometrů od venezuelského pobřeží, se pohybovaly kolem milionu korun. Kolik za odhalení svých pěkných trojek vyinkasovala, Katka Kristelová (28) tají. Podle obvyklých sazeb v Playboyi to bude částka kolem 300 tisíc korun.

Největším nepřítelem vztahu krásné blonďaté moderátorky s urostlým hokejistou Lukášem Filipem (29) byly jejich kariéry. Katka se rozhodně nechtěla vzdát moderování a dalších aktivit v českém šoubyzu, a role pouhé hokejové manželky ji nelákala. Ona proto pracovala v Česku a Lukáš hrál ve Francii. Často se neviděli celé měsíce a takový dlouhodobý vztah na dálku neměl šanci. Ještě na Silvestra to vypadalo, že to dvojici klape. Katka přiznala, že skoro po celou dobu své návštěvy u Lukáše ve Francii tehdy nevylezli z postele, ale ani vášnivé sexuální hrátky už nemohly vztah zachránit. A tak nakonec sešlo z veselky, plánované na 15. května, a oba museli uhradit penále ve výši 50 tisíc korun za storno svatby. Přestože jsou teď oba v Praze, bydlí už každý sám. Tahanice o majetek prý nehrozí a skříně se řezat na půl nebudou. Katka se ale zdá být o poznání smutnější než Lukáš. Nechce být moc doma, kde ji to připomíná Lukáše, a tak se snaží vyrážet co nejvíc do společnosti. Oba bývalí partneři tvrdí, že za rozpadem vztahu nebyl nikdo třetí. To se ale říká vždycky! Podívejte se ještě, o co Lukáš vlastně přišel.

Foto Playboy ? Vladimír Gross, Profimedia.cz

Zdroj: azpravy.cz

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář