Ani třiatřicetiletá moderátorka televize Nova neprotrhla vysoké bariéry mlčení. O čem to mluvíme? Většina českých a slovenských celebrit pózovala nahá pro rozličná média. Když však hledáte některé z inkriminovaných fotografií, máte smůlu. Sehnat se dají velice těžko!

Adéla Gondíková (33) spolu se svým bratrem Daliborem (36) jeden čas prakticky ovládala televizi Nova. Sourozenci byli všude, měli příležitosti v hlavním vysílacím čase, uváděli populární pořady (Go Go Show) a stále zůstávali svoji. I oblíbená tvář se ale časem okouká. Dnes můžete Dalibora s Adélou vídat snad jen v kopii Přemkova Receptáře. Každou neděli vám poradí, jak zavařovat, okopávat, zalévat, vysazovat, řízkovat, krmit, hnojit, uklízet, vytírat. Prostě a jednoduše – práce všeho druhu.

Není se tak čemu divit, že už ani jednoho z Gondíků nevídáme na titulních stránkách, nečteme s nimi sáhodlouhé rozhovory v nejprodávanějších přílohách novin. Čas zastavit nelze. Zároveň dodejme, že nelze ani smazat historii! Psali jste si o obrázky moderátorky a herečky Adély Gondíkové pro Penthouse. Dobrou zprávou je, že se Adéla svlékla. Horší zprávou zůstává titulek upozorňující na obsah snímků: ?Strašně se stydím”. Áda šla do naha, ovšem vidět není prakticky nic. Ani mikroskopem zapůjčeným v lékařském ústavu. Chtěli byste víc? Bohužel. Adéla už o podobných aktech nechce slyšet.

Foto: Ceskecelebrity.cz
Zdroj: azpravy.cz

 

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář