Úspěšná zpěvačka má na svém kontě další videoklip! Tentokrát se však singl nevztahuje na žádnou píseň z jejího aktuálního alba, ale k titulní písni seriálu Ošklivka Katka.

ewa farnaPrima TV, zdá se, na novém českém seriálu Ošklivka Katka nešetří. Kromě milionových výloh, spojených s natáčením, nyní uvolnila i statisíce na nový videoklip. V tom zpěvačka Ewa Farna (14) zpívá ústřední píseň seriálu Jaký to je a zkrátka rozhodně nepřišla ani hlavní hrdinka seriálu Kateřina Janečková. Ta se totiž v klipu divákům poprvé představila.

Měla premiéru, a málem se zabila! Vzhledem k tomu, že se celý videoklip točil na střeše pražského obchodního centra, musela si dávat obrovský pozor, kam šlape. ?Trochu jsem se bála, ale mám ráda adrenalin a chtěla bych si někdy skočit padákem. Takže v konečném důsledku se mi to líbilo, až na tu zimu,? prozradila ošklivka Katka alias Kateřina Janečková.

Natáčení trvalo dva dny a samotná postprodukce 10 dnů. ?Nejhorší bylo dodržet všechna bezpečnostní opatření a uklidňovat kolegy ze štábu, kteří trpěli závratí,? prozradil Pavel Jankovský, který měl za televizi Prima natáčení klipu na starosti. Podle jeho slov bylo o bezpečnost všech přítomných dobře postaráno. ?Když se točily scény, ve kterých Katka stojí na samém okraji budovy, kde nebylo zábradlí, dostala samozřejmě bezpečnostní popruhy pro případ, že by nám náhodou přepadla,? dodal Jankovský s úsměvem poté, co už všichni stáli na pevné zemi.

TV Prima si pro napsání písně Jaký to je vybrala osvědčené autorské duo Gábina Osvaldová ? Ondřej Soukup a pokud jste se na něj nestihli podívat na Primě, najdete jej ZDE

Zdroj: azpravy.cz

Linkuj si!      Jaggni to!Jaggni to!   Pridej na Seznam  
JOSEF KUBÍK nákladní autodoprava

Zanechej komentář